Nasze wszystkie promocje

  • 1. Nasza głowna promocja to program lojalnościowy. Średnio co kilkanaście wymian klient otrzymuje 50 zł rabatu. Szczegóły programu lojalnościowego.
  • 2. Przy zakupie ''Nowości'' klient otrzymuje naklejkę ''Gwarancja lepszej ceny''. Promocja gwarantuje odkup gry w najlepszej możliwej cenie na rynku przez 14 dni (Dla przykładu gra Mortal Kombat była sprzedawana za 220 zł i klient miał możliwość odsprzedania jej do sklepu za 180 zł). Promocja ta pozwala naszym klientom ograć największe hity za niewielkie pieniądze i zwrot około 80% wartości gry.
  • 3. Do każdej nowości klient otrzymuje kupon rabatowy o wartości 10 zł do wykorzystania w określonym na kuponie czasie. Kupony można zbierać bez ograniczeń, ale tylko jeden kupon można wykorzystać na jedną grę. Pozostałe zebrane kupony można wykorzystać na inne gry.
  • 4. Polecamy polubić nasz fanpage na Facebooku na którym można znaleźć dodatkowe promocje jak : Podwójne naliczanie punktów, kupony rabatowe, gra dnia (gra w świetnej cenie) oraz od czasu do czasu gratisy.
  • 5. Jesteś naszym nowym klientem ? Spytaj obsługę o promocje dla nowych klientów. 

 

UWAGA ! Wszystkie promocje w naszym sklepie ŁĄCZĄ SIĘ ze sobą. 50 zł rabatu, kupony procentowe, kupony 10 zł (nie łączą się ze sobą), podwójne punkty, gra dnia, gratisy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby je łączyć.

Korzystajcie, oszczędzajcie, cieszcie się grami :)