Dlaczego my?

Dlaczego warto zostac naszym klientem ?

Play&Go to nie tylko sklep gdzie klient jest dla nas anonimową osobą. To miejscie wielu przyjaźni, tysiąca przegadanych godzin, czy setki rozegranych w Pesa, Tekkena oraz dziesiątki wyśpieanych piosenek w karaoke z Wami :)

Staraliśmy się stworzyc dla Was sklep w którym czulibyście się jak u siebie. Sklep to nie tylko lada i półka z grami, to miejsce które musi tworzyć odpowiedni klimat poprzez wystrój i podejscie do klienta.

W naszym sklepie, nasi klienci zawsze mogą liczyć na pomoc, fachową i uśmiechnięta obsługę i przede wszystkim UCZCIWOŚĆ.

W Play&Go nie wyceniamy gier od naszego ''widzimisie'', gdzie jedynym celem jest wycenienie Waszych gier jak najtaniej. Wręcz przeciwnie, czytelny system wymiany oraz wszystkie nasze promocje powodują że nasi klienci zagrają w naszym sklepie naprawdę za niewielkie pieniądze.

Nie ma u nas takiej sytuacji że nasz klient zobaczy grę na półce np. za 180 zł, a my zaproponujemy mu 100 czy 120 zł tłumacząc się że coś sie nie sprzedaje, ma słabe recenzje, czy mamy czegoś za dużo. Tak to nie działa. Nasz klient wie, że jeśli gra kosztuje np. 180 zł to ma zagwarantowane 150 zł zwracając ją do nas, gdyż zawsze dla nas jest najważniejszy regulamin wymiany i skupu gier, a nie nasza napchana kieszeń.

Klient to nie tylko osoba kupująca grę, to również osoba sprzedająca gry. Dzięki niej możemy cieszyć się tańszymi grami używanymi. Dlatego też w naszym sklepie dbamy również o klientów sprzedających gry i jako JEDYNI w Szczecinie kupując gry od klienta zaoferujemy mu TAKĄ SAMĄ wycene jak przy wymianie.  

Naszemu klientowi ZAWSZE staramy się jak najlepiej wycenić grę , zgodnie z NASZYM REGULAMINEM

Zrobimy wszystko aby nasz klient mógł pograc w gry i wymienić je u nas od 5 do 30 zł, do tego z przyjemnościa dostanie u nas punkty w programie lojalnościowym, który jest jednym z najlepszych na rynku, dzięki czemu ma szanse grać i cieszyć sie grami w jednych z najniższych cen w Polsce :)

Brzmi świetnie ? 

Przyjdź i sprawdź :)